Partizan pobedio Radnički u Kragujevcu

Najefikasniji u ekipi Partizana bio je Džejm Gist sa 16 poena, Dušan Kecman postigao je 15, a Dragan Milosavljević 14, uz pet skokova. Kapiten Petar Božić dodao je 11 poena, od kojih tri "trojke".

U domaćem timu Nenad Šulović bio je najbolji sa 22 poena i sedam skokova, Predrag Miletić postigao je 13, a Marko Čakarević 10. Majkl Li dodao je sedam poena i 10 skokova.

Partizan je dobro počeo utakmicu, poveo je sa 18:3 najviše zahvaljujući kapitenu Božiću koji je u tim trenucima postigao 11npoena, od kojih tri "trojke".

Radnički je uzvratio serijom 8:1, ali su crno-beli preko Vladimira Lučića i Kurtisa Džerelsa na kraju prve četvrtine stekli 11 poena prednosti - 24:13.

Domaći su u drugoj četvrtini preko Miletića, Čakarevića i Šulovića uspeli da se primaknu protivniku na četiri razlike 33:37,
ali je aktuelni šampion Srbije preko Gista, koji je postigao tri "trojke" i poenima Milosavljevića u završnici do poluvremena vratio dvocifrenu prednost - 51:37.

Radnički je igrao bolje tokom treće četvrtine, ali je Partizan uspevao da sačuva prednost. Domaći su "trojkom" Šulovića uspeli da
dodju do 59:54, ali su izabranici Vlade Jovanovića ipak uspeli da odbiju te napade.

U poslednjoj četvrtini Radnički se ponovo poenima Čakarevića primakao na 65:66, ali je Milosavljević vezao četiri poena za 70:65 za Partizan. Nakon toga Šulović je vratio domaće na poen zaostatka 69:70, ali su crno-beli poenima Džerelsa i Kecmana ponovo poveli sa četiri razlike 76:72.

U nastavku je Branko Jereminov lako poentirao za 74:76, nakon čega je napravljen prekršaj nad Džerelsom, ali Amerikanac promašio oba slobodna bacanja. Gist je nakon toga pod košem uhvatio loptu i sačuvao pobedu Partizanu.